twitter
facebook
google
  • ANA SAYFA
  • ROZA
  • Hakkımızda

                                                                           KISA BİR PROFİL YAZISI

 

                                                                       BİZ KİMİZ?


       1994 ten beri 10 000Mr2 karelik entegre üretim alanı ile Roza Tekstil Fermuar San. Tic. A.S. üretim faliyetinde bulunmaktadır. Bu gün 200 kadar çalışanı ve son teknoloji ile Polyester, Metal ve Kemik fermuar üretimi yüksek kalite standartları ile üretilmektedir.

Yıllık üretim Kapasitesi itibari ile Türkiye'nin Toplam fermuar ihtiyacının 20% karşılayabilen Roza, Sektörde kelitesi ile ön sırada yer almaktadır.

       Uluslarası saygın kalite sertifikalandırma kuruluşları Roza'nın Kalitesini belgelendirmektedir. Uzun yıllardan beri TUV-CERT, ISO9001, HOHENSTEIN OEKO-TEX 100 ve TSE Roza nın sahip olduğu sertifikalardandır bağzılarıdır.

      Bunlara ek olarak Roza Tekstil Fermuardaki herhangi bir sipariş öncesi veya süresince bağımsız bir test kuruluşunda veya Roza nın kendi laboratuarlarında test edilebilmektedir. Herhangi bir ürün için isteyeceğiniz herhangi bir test raporunu labtest@rozazipper.com dan talep edebilirsiniz.

    Roza nın bu duruşunu çok dünya ismini hemen her tüketicinin bildiği Avrupadan Amerikaya ve Türküyeye çok sayıda marka'nın satın alma organizasyonu tarafından onaylı üretici sıfatı ile yıllardan beri tescillenmiştir.

twitter1
facebook1
google1
oyun kodu satin al steam cuzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satin al