twitter
facebook
google
  • ANA SAYFA
  • ROZA
  • Rozanin Farki

Roza’nın Farkı

Fermuar sektöründeki geleneksel kitlesel üretim tarzı, tüketici ve toplum ihtiyaçlarını karşılayamaz duruma gelmiştir. Küreselleşme ile birlikte tüketicilerin ihtiyaçları çoğalmış ve çeşitlenmiştir. Buna paralel olarak üretim teknolojisi ve işletme yönetim biçimi de değişmiştir. Roza Fermuar, bütün bu gelişmeler ile uygun oluşan sektörün dinamik taleplerini karşılamak maksadıyla üretim teknolojisini ve işletme yönetim tarzını sektörel gelişmelere uyarlamaktadır.

Türk fermuar sektöründe; küçük parti sipariş, teslimde gecikme, kalifiye iş gücü eksikliği, düşük verimlilik ve kalitesiz hammadde ve malzeme en önemli üretim sorunlarıdır. Roza Fermuar; dinamik, etkin ve verimli üretim ve yönetim yapısıyla farklı müşteri siparişlerine farklı çözümleri en kısa zamanda ve istenilen kalite ve miktarda gerçekleştirir. Fermuar üretimi yaklaşık olarak 20-25 iş istasyonundan oluşmaktadır. Roza, fermuar üretim sürecinde toplam kalite yönetimi uygular. Her iş istasyonu belirlemiş olduğumuz standartlara ve testlere tabidir. Standartları karşılamayan ve test sonuçları negatif olan iş istasyonunun nihai ürünü etkilemesi söz konusu değildir. Roza Fermuar etkin ve verimli üretim ve yönetim tarzıyla sektörde mevcut olan üretim sorunlarını çözmüştür. Temel farkımız; etkin, verimli ve dinamik üretim ve yönetim tarzımız olmuştur.

Üretim ve yönetim tarzımız, çalışma felsefemiz olan firma (Roza)-tüketici-toplum arasında mevcut olan faydanın azamileştirme hedefinin ürünüdür. Bu fark, tüketici için kaliteden ödün vermeyen ürünlerimiz olmuştur. Tüketici gözünde Roza’nın ismi ile ‘kalite’ arsında eş anlamlılık oluşmuştur. Sağlıklı ve varlıklı bir toplum için Roza yönetim ve üretim faaliyetlerini topluma katma değer katacak şekilde tasarlamıştır. Kısaca Roza’nın farkı, firma(Roza)-tüketici-toplum üçgeninde oluşturulan karşılıklı azami faydanın temini olmuştur. Bu fark; etkin, verimli ve dinamik üretim ve yönetim tarzımızın sonucudur.

twitter1
facebook1
google1
oyun kodu satin al steam cuzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satin al